AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Avcılar Temizlik Şirketleri,PAK TEMİZLİK ŞİRKETİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ TEMİZLİK FİRMALARI,Temizlik şirketi olarak müşterilerimizin meskenlerini önemsiyor ve temiz bir ortam garanti ediyoruz. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimiz ve işyerimizde vaktimizin geçmesidir.

İşyerlerimizin temiz, düzenli, fonksiyonel, konforlu ve çalışırken de rahat edebileceğimiz ortamlar olmasına özen gösteririz. Ayakkabılarımız ile dışarıdan getirdiğimiz mikroorganizmalar tozlar ve bunun yanında bir çok kişinin aynı havayı soluması, aynı çay kahve otomatlarını, telefon ahizelerini, lavabo ve tuvaletleri, kapı kollarını, elektrik düğmelerini kullanıyor olması hastalığa davetiye niteliğindedir. Temizlik ve dezenfeksiyon bu riskleri ortadan kaldırmakta en etkili çözümdür ve periyodik olarak uygulanması gereklidir.

Ofislerimizin temizliği, havalandırılması, yerleşim düzeni, aydınlatılması ve daha sayabileceğimiz birçok etken bizim ve çalışanlarımızın verimliliğini ve motivasyonunu etkiler. Bu etkenlerin profesyonel temizlik firmaları tarafından ele alınması, işletmelerin lehine artı değerler katabilecek durumlara çevrilmesi gereklidir. İşyerimizin temiz ve düzenli olması işyerinin prestiji açısından da önemlidir.

İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar. Büro temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Bu ilkelerden yola çıkan PAK Temizlik firmanız için özel olarak hazırlanmış bakım programları, eğitimli ve profesyonel personelleri ile evinizdeki temizlik ve hijyeni ofislerinizde de sizlere sunmak için var güçleri ile çalışırken, ofis çalışanlarınızın üretim performanslarına negatif etki etmemeye ve tesisinizin ekonomik ömrünü uzatarak siz değerli müşterilerimize ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Bu prensiple büro, ofis temizliklerinde iş akışına engel olmamak, ortamı müşteri ve personeli rahatsız etmeme ilkelerimize ek olarak işyeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak da asli görevimizdir.

Ofis ve işyeri temizliği sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık olarak planlanabilmektedir

Tüm ofisleri temiz, hijyenik, rahat ve huzurlu çalışma ortamlarına dönüştürebilmek için sunduğumuz Şirket Temizliği kapsamındaki hizmet başlıklarımız:

Ofis genel temizliği,
WC banyo temizliği,
Bilgisayar temizliği,
Süpürme, çöp toplama,
İç cephe cam temizliği,
Ofis dezenfekte işlemleri,
Dış Cephe Temizliği,
Halıflex temizliği,
Yüzey Temizliği,
Masa ve Sandalye Temizliği,
Yer Yüzeyi Parlatma,
Cam Temizliği,

Leave A Comment